Kurumsal Sunumlar Neden Gereklidir

Kurumsal sunumlar KOBİ’lerin ve kurumsallaşmak isteyen şirketlerin resmi tanıtım dosyalarıdır ve pazarda seviyeli iş ortaklıkları geliştirmek, büyük müşteriler tarafından muhatap alınmak ve yurt dışına açılmak için gereklidir.

Neler İçermelidir

Şirket hakkında olması gereken bütün kurumsal bilgiler, örn. misyon, vizyon, yönetim, yerleşkeler, çalışan sayısı, standartları, sertifikaları, İK, Kalite, Servis vb gibi politikaları, ürün ve hizmetleri, iş ortakları, referansları, satış info-grafikleri, pazar payları ve lider pozisyonları, arge ve diğer yatırımları…

Animasyonlar ve Info-Grafikler

Etkileyici PowerPoint sunumları satış ve pazarlamada bizi hızla rakiplerimizin önünde konumlandırmak için önemli bir araçtır ve bu aracı mümkün olduğunca doğru kullanmak gerekir. Sunumlarda animasyonlu ve info-grafikli anlatımlar kullanarak mesajlarımızı kısa ve çarpıcı bir şekilde aktarabilir, müşteriler ve partnerler üzerinde profesyonel bir etki bırakabiliriz.

Format ve Paylaşım Şekilleri

Sunum dosyası PowerPoint ve PDF dosya formatında iki türlü hazır bulundurulmalıdır. PowerPoint dosyası şirket temsilcileri tarafından animasyonlu sunumlarda kullanılır iken, PDF verisonuda web sitesi, email, sosyal medya kanalları aracılığı ile paylaşıma sunulmalıdır. Türkçe ve İngilizce yanında diğer ilgili dillerinde versionu hazırlanmalıdır.

FİYATLANDIRMA

  • Kurumsal Sunumlar
  • Satış Sunumları
  • Eğitim Sunumları
  • Ürün Tanıtım Sunumları
  • İş Geliştirme Planları

İstenilen sunum tipine ve şirket kurumsal kimliğine göre layout tasarımı yapılması, bilinen tüm PowerPoint animasyon ve sunum araçlarının (animasyonlar, info-grafikler, mockup yerleştirmeleri, video – resim dosya eklentileri vb) kullanılması, yabancı dil versiyonlarının hazırlanması, kapak sayfaları hariç 30 sayfalık PPT ve PDF dosya formatında teslim edilmesi (bir güncelleme hakkı dahil)

KDV hariç, örnek fiyattır, kapsam dışı projeler için özel teklif isteyiniz!

Orjinal Sunum Dosyası (info-grafikler dahil) 1.500 TL
Yabancı Dil Versionu +1.000 TL
Mockup, Photo Mask vb tasarımlar +600 TL
+10 Sayfalık ilaveler +500 TL
Hizmetler