ÜRÜN KATALOĞU

Online Ürün Kataloğu

E-Ticaret sitelerinde satılacak ve tanıtımı yapılacak ürünler online kataloglar halinde profesyonelce hazırlanmalıdır. Her bir ürün aşağıdaki sürece göre satışa sunulmalıdır:

Ürün Fotoğraflama

Görseller müşterilerin odaklanmasını sağlayacak şekilde ön planda olmalı ve farklı açılardan özel ışıklandırma (Softbox) ve tek renk arka plan kullanılarak (green screen) fotoğraf çekimleri yapılmalıdır.

Dekupe ve Edit

Çekilen fotoğraflardan ürün arka planları özel yazılımlar aracılığı ile silinmeli, gölgeler ve parlamalar yok edilmeli, lekeler temizlenmeli, tekstilleri taşıyan mankenler yok edilmeli (Ghost), ürünlere istenilen renk ve parlaklık verilmelidir.

Veri Tabanı Oluşturma

Fotoğraflanıp, dekupe edilen ürünlerden grup, marka, model, kategori, beden, fiyat, tanım, teknik bilgi ve tamamlayıcı ürünler gibi bilgilerin yer aldığı bir veritabanı oluşturulmalı ve filtreler tanımlanmalıdır.

Siteye Yükleme ve Ayarlar

Oluşturulan veritabanı, rötuşlanmış fotoğraf dosyaları ile birlikte E-Ticaret sitesine yüklenerek, gerekli filtre ve kısayollar tanımlandıktan sonra, öne çıkarılacak ürünler ve kampanyalar tanımlanmalıdır.

FİYATLANDIRMA

Fiyatlandırma CAT Ürün Katalog Paketleri şeklinde yapılmaktadır. Cat-25 örneğin 25 ürünlük bir paket anlamına geliyor. Her ürün tek tek softbox ile 4 ayrı açıdan fotoğraflanıp (25 ürün için toplam 100 ürün fotoğrafı eder), her bir fotoğrafın grafik programları yardımı ile dekupe edilmesi, arka plan, parlama, renk ve rötuşların yapılması ve e-ticaret uyumlu hale getirilmesi, ürünün sınıf, marka, model, kategori, ölçü, fiyat, kısa tanım, teknik bilgiler, tavsiyeler ve tamamlayıcı bilgiler gibi özelliklerinin e-ticaret sistemi veri-tabanına yüklenerek gerekli ayarların yapılmasıdır. İlaveler CAT 5-25-50-100 şeklinde yapılabilir.

Ürün Fotoğraflama
Photoshop ile Dekupe ve Edit
Veritabanı Bilgi Girişi
Sisteme Yükleme ve Ayarlar
  • CAT-5     (5 adet ürün, 4 açıdan, 20 fotoğraf)  400 TL
  • CAT-25   (25 adet ürün, 4 açıdan, 100 fotoğraf)  1.750 TL
  • CAT-50   (50 adet ürün, 4 açıdan, 200 fotoğraf)  3.000 TL
  • CAT-100 (100 adet ürün, 4 açıdan, 400 fotoğraf)  5.000 TL

 

KDV hariç, örnek fiyattır, kapsam dışı projeler için özel teklif isteyiniz!

Hizmetler